Loading...

Třpytky v rozprašovači zlatá (10 g) - Decora

Třpytky v rozprašovači zlaté pro rychlé zdobení vašich jedlých výtvorů.
Skladem 5 ks
U vás zítra 30.9.2026

256 Kč
2560 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Třpytky ve spreji jsou vynikající volbou pro rychlé přidání lesku do vašich výtvorů pomocí spreje bez hnacího plynu. Nastříkejte blíže, abyste dosáhli koncentrovanější barvy, nebo držte sprej dál, abyste dosáhli světlejšího pokrytí barev.

 

 

Hmotnost

Balení obsahuje: 10 g

Složení produktu

Barvivo: E172

Alergeny mléko, oxid siřičitý a siřičitany, sója

Země původu

Itálie

Další informace

Barva zlatá
Výrobní společnost
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Recenze

Zatím nevyzkoušeno.
Dortu dodá šmrnc.
????
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické vánoční zboží

-18 %
Stencil šablona zasněžené stromečky 40x21cm - Cakesicq

Stencil šablona zasněžené stromečky 40x21cm - Cakesicq

Šablona na stencil. Motiv zasněžené stromečky. Rozměry 40 x 21 cm.
172 Kč
142 Kč

Skladem > 10 ks

Trezírovací sáček na zdobení perníčků 25cm - Karel Horák

Sáček na zdobení cukrářských výrobků s nástavcem.

18 Kč

Skladem > 10 ks
-20 %
Cukrové perličky metalické zlaté 7mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické zlaté 7mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky zlaté metalické, velké 7 mm. Balení 80 g.
223 Kč
179 Kč
223.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlé konfeti mini hvězdíčky, 2,8g - Rainbow Dust

Jedlé konfety mini hvězdičky. Balení 2,8 g.

138 Kč
4600 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Cukrové zdobení Duch Vánoc 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Duch vánoc. Balení 80 g.

64 Kč
80 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Krabička na cukroví domeček 4ks - Ibili

Praktická krabička na cukroví v podobě perníkové chaloupky je opakovatelně použitelná.

143 Kč

Skladem > 5 ks